Káder bez veľkých zmien

Nový ročník najvyššej regionálnej futbalovej súťaže klope na dvere a jednotlivé mužstvá ladia formu nielen na prvé kolo ale aj celú jesennú časť. Inak tomu nie je ani v našom klube, ktorý sa pripravuje v domácich podmienkach pod vedením nového trénera Miroslava Soviča. Ten prevzal taktovku druhého celku minuloročnej  treťoligovej súťaže po Karolovi Kiselovi, ktorý si nenechal uniknúť prípravný duel s Čaňou. Zverenci Mira Soviča odohrali tri prípravné stretnutia, v prvom vyhrali nad druholigovou Sp. N. Vsou 1:0, v druhom v Medzeve prehrali 3:5 a naposledy zdolali v domácom prostredí Čaňu 2:0. Túto stredu si zmerajú sily opäť doma o 17.00 h s prvoligovým celkom Michaloviec U19. V nedeľu je na programe už prvé kolo Slovnaft cupu, v ktorom je naším súperom Perín.

Pred začiatkom novej sezóny nedošlo v kádri k veľkým presunom. Do prípravy sa zapája po problémoch s členkom brankár Pella. V novej sezóny si dres FK Košice neoblečie Robo Zeher, ktorý to má namierené do Kalše. Do košickej Lokomotívy má namierené stopér Tomáš Ilinjo. Na druhej strane s mužstvom trénuje Wiliam Žakarovský z VSS Košice. Podľa slov trénera M. Soviča káder by mohol posilniť ešte jeden či dvaja hráči, ktorých mená by mali byť známe už pred pohárovým stretnutím v Períne.